Ogrodzenia i doniczki drewniane

W naszej ofercie znajdą Państwo ogrodzenia oraz doniczki drewniane. Prowadzone przez nas Centrum Drewna to miejsce, w którym powstają wyroby najwyższej jakości. Nasza stolarnia produkuje zarówno przedmioty użytkowe, dekoracyjne, jak i elementy większych konstrukcji drewnianych. Pracujemy w oparciu o świetnie wyposażony warsztat, natomiast nasi pracownicy to doświadczeni fachowcy, którzy pracą w drewnie zajmują się niekiedy od dziesięcioleci.

Doskonale wiemy, jakie gatunki drzew sprawdzają się w konkretnych zastosowaniach. Nie tylko świetnie znamy właściwości materiału, w którym pracujemy, ale wiemy też, jakim zabiegom należy go poddać, by jeszcze zwiększyć jego wytrzymałość. Oferowane przez nas ogrodzenia i doniczki drewniane powstają więc z surowca, który przeszedł wcześniej sezonowanie. Nasze wyroby są też fachowo zaimpregnowana, by lepiej znosiły upływ czasu, oddziaływanie wilgoci, zmiennych temperatur, ognia oraz szkodników. Jeśli więc marzy się Państwu ogród w rustykalnym stylu, produkowane przez nas doniczki oraz ogrodzenia drewniane powinny znaleźć tam swoje miejsce.

To jednak nie wszystko.

Deska tarasowa i inne materiały budowlane

W naszej ofercie znajdą Państwo również deskę tarasową oraz inne materiały budowlane, tak przecież potrzebne przy aranżacji najbliższego otoczenia domu. Odpowiednio dobrane deski tarasowe nie tylko pełnią swoją podstawową, praktyczną funkcję, ale są też doskonale wyeksponowanym elementem dekoracyjnym. Szlachetne drewno niesie ze sobą skojarzenia związane z ciepłem, dobrym gustem, zamiłowaniem do tradycji oraz szacunkiem do otaczającej nas przyrody. Do produkcji desek tarasowych stosujemy różne gatunki drewna rodzimego. W zależności od Państwa oczekiwań, może to być sosna, ciśnieniowo impregnowany świerk, bejcowany dąb, bądź inne, popularne w naszym kraju gatunki. Jeśli więc poszukują Państwo producenta wysokiej klasy desek tarasowych, ale też dostawcy innych materiałów budowlanych, polecamy kontakt z naszymi specjalistami.

Jakie są zalety ogrodzeń drewnianych?

Ogrodzenia drewniane to bardzo uniwersalne rozwiązanie, które doskonale pasują do zabudowy zarówno miejskiej, jak i wiejskiej. Drewno to bardzo plastyczny materiał, dzięki czemu można go wykorzystać do tworzenia wyjątkowych i estetycznych zdobień. Tego rodzaju konstrukcje ciekawie wyglądają w połączeniu z kamieniem, cegłą lub betonem. Jeśli szukasz trwałych i solidnych ogrodzeń drewnianych w Jeleniej Górze, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. U nas zamówisz płoty o różnych kształtach, modelach i wzorach.

Bogaty wybór ogrodzeń drewnianych w Jeleniej Górze

Jeśli szukasz ponadczasowych rozwiązań, pasujących do nowoczesnego lub rustykalnego stylu, zapoznaj się z naszą ofertą ogrodzeń drewnianych. W pełni odnawialny materiał pozwala dostosować wygląd konstrukcji do oczekiwań klientów.

Do najpopularniejszych rodzajów ogrodzenia drewnianego można zaliczyć:

  • płot z szerokich, długich desek,
  • płot lamelowy,
  • płot sztachetowy,
  • płot ekranowy.

Nasi doradcy podpowiedzą, jak odpowiednio konserwować drewno, by zapewnić mu optymalną długowieczność.