Przeglądy rejestracyjne pojazdów

Prowadzimy przeglądy rejestracyjne różnego typu pojazdów – samochodów osobowych, ciężarowych, motocykli i autobusów. To obowiązkowe działanie, któremu musi zostać poddane każde auto poruszające się po polskich drogach. Przeglądy techniczne samochodów nowych nakazane są po upływie trzech lat użytkowania, później natomiast badanie techniczne powtarzać trzeba co rok. Przeglądy rejestracyjne samochodów bywają traktowane jak czysta formalność, warto jednak wyraźnie podkreślić, że od prawidłowo przeprowadzonego badanie zależy nie tylko dopuszczenia auta do ruchu, ale przede wszystkim bezpieczeństwo kierowcy i pasażerów, zatem krótko mówiąc – ich zdrowie i życie. Od ważności badań jest również uzależniona kwestia ochrony ubezpieczeniowej w ramach polis AC oraz OC.

Do przeprowadzania przeglądów są uprawnione jedynie certyfikowane stacje obsługi. Dodatkowo należy też mieć na uwadze, że nie wszystkie stacje kontroli dysponują prawem do robienia przeglądów wszystkich typów pojazdów. Warto zatem wspomnieć, że Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów prowadzona przez naszą firmę posiada uprawnienia nie tylko na samochody osobowe, ale też ciężarowe, autobusy oraz jednoślady. Jeśli zaś są Państwo posiadaczami pojazdów nietypowych – aut zabytkowych, kolekcjonerskich, czy quadów, również postaramy się pomóc. Serdecznie zachęcamy do wcześniejszego kontaktu telefonicznego, by omówić szczegóły spotkania. Przeglądy techniczne pojazdów prowadzimy w oparciu o doskonale wyposażone zaplecze techniczne.

Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów

Prowadzimy przeglądy rejestracyjne pojazdów osobowych ,ciężarowych ,autobusów oraz motocykli

Stacja Diagnostyczna

Posiadamy nowoczesną "Ścieżkę Diagnostyczną" Świadczymy usługi z zakresu diagnostyki i regulacji zawieszenia

Rabaty na usługi

OSKP wchodzi w skład kompleksu usługowego do którego należą warsztat i myjnia. Dla stałych klientów przewidziane są rabaty na usługi.

Godziny Otwarcia

Poniedziałek - Piątek od 7 do 19 Sobota od   8-14

Godziny pracy w okresie świąteczno-noworocznym 2020/2021

24.12.2020 Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów czynna w godzinach 8:00-14:00.

od 28.12.2020 do 30.12.2020 pracujemy jak w normalnym okresie

31.12.2020 OSKP czynne w godzinach 8:00-16:00

02.01.2021 OSKP zamknięte.