Warsztat samochodów ciężarowych i osobowych

Prowadzimy również warsztat samochodów ciężarowych i osobowych. Z pewnością często zastanawiają się Państwo nad tym, czy wybrany serwis sprosta Waszym wymaganiom. Czy fachowo, ale też szybko, sprawnie, a przy tym niedrogo, zajmie się powierzonym mu autem. Prowadzony przez nas warsztat to miejsce zatrudniające specjalistów najwyższej klasy. Doświadczonych i świetnie wykwalifikowanych fachowców, dla których mechanika samochodowa jest nie tylko pracą, ale też prawdziwą pasją. Przemawia za nami doskonałe wyczucie trendów, szeroka wiedza i umiejętności techniczne, ale też świetnie wyposażone zaplecze, które czyni naszą pracę łatwiejszą i jeszcze bardziej efektywną.

Zajmujemy się samochodami ciężarowymi, osobowymi, autobusami oraz motocyklami. W zakresie naszych działań leżą zarówno bieżące, niewielkie naprawy, jak i poważne remonty wszystkich żywotnych układów. Podejmujemy się zadań typowych i standardowych, ale też zleceń skomplikowanych, niecodziennych i pełnych wyzwań.

Warsztat samochodów ciężarowych i osobowych, który prowadzimy, działa już od roku 2003. Przez kilkanaście lat prowadzenia firmy przez nasze hale naprawcze przetoczyły się tysiące aut praktycznie wszystkich znanych marek. Bez mała dwie dekady działalności to również setki zadowolonych klientów, którzy wracają do nas zawsze, gdy potrzeba fachowej pomocy oraz profesjonalnej porady i wskazówek. Jeśli więc poszukują Państwo warsztatu, który spełni Wasze oczekiwania, serdecznie zachęcamy do kontaktu!

Serwis samochodowy

    Szanowni Państwo, jak często zastanawiacie się, czy wybrany serwis sprosta Waszym wymaganiom? Czy sprawnie, fachowo i niedrogo pomoże rozwiązać problem związany z uszkodzeniem samochodu? Takie wątpliwości nękają wszystkich właścicieli aut. Nasza firma oferuje terminowość, kompetencję pracowników i niewygórowane stawki, czyli to wszystko, co najczęściej wzbudza wątpliwości przy wyborze serwisu. Od 2003 roku prowadzimy warsztat samochodowy zajmujący się naprawami bieżącymi większości marek samochodów.

                 Obsługujemy :

    • Samochody Osobowe
    • Pojazdy Dostawcze
    • Ciężarowe
    • Przyczepy , Naczepy
kompleksowa mechanika

Kompleksowa mechanika 

Wykonujemy  naprawy bieżące takie jak wymiana oleju i filtrów , konserwacje obsługa układu hamulcowego . W zakresie naszych usług są też wymiany rozrządu i naprawy jednostek napędowych

więcej
elektryka

 elektryka 

Naprawa i konserwacja  instalacji elektrycznej silnika . Montaż  alarmów samochodowych oraz świateł do jazdy dziennej . Wymiana,żarówek,świec, bezpieczników . Regulacje instalacji Gazowych

więcej
wulkanizacja

Wulkanizacja 

Wymiana  i wywarzanie opon pojazdów osobowych . Sprzedaż opon i felg. Obsługa TPMS

więcej
serwis klimatyzacji

serwis klimatyzacji 

Serwis Klimatyzacji z dezynfekcją ozonową . Sprawdzanie szczelności . Diagnostyka , naprawy układu AC (czyszczenie układu wymiana kompresora i el. powiązanych)

więcej
geometria

Geometria 

Kompleksowa regulacja układu zawieszenia i położenia koła względem jazdy . Zakres usług obejmuje regulację przedniego i tylnego zawieszenia

więcej
diagnostyka komputerowa

Diagnostyka komputerowa 

Odczyt , kasowanie  i diagnostyka sterowników pojazdu.Diagnostyczna i dynamiczna . Kodowanie sterowników

więcej

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od Poniedziałku  do Piątku  od godzi 8 do 16 , w soboty od 8 do 14 

Siedziba

58-530 Kowary
ul.Zamkowa 9