Zakład drzewny, Produkcja palet

Produkcja

Podstawowym profilem działalności firmy jest produkcja różnego rodzaju palet z drewna iglastego. Większość wyprodukowanych przez nas wyrobów trafia na rynki europejskie i światowe, co potwierdza wysoką jakość naszych produktów.


photo2

Palety poddawane są obróbce termicznej

która ma za zadanie zapobiec rozprzestrzenianiu się insektów, pasożytów, bakterii i chorób,  jak i innego rodzaju szkodliwych mikroorganizmów, dzięki czemu mają Państwo pewność, że przewożone na nich towary są bezpieczne. Palety poddane obróbce fitosanitarnej, posiadające certyfikat IPPC mają dłuższą żywotność i są wielokrotnie wykorzystywane co ma niebagatelny wpływ na ochronę środowiska naturalnego i pozwala ochronić nasze lasy przed nadmierną wycinką.


photo2

W naszym zakładzie przerabiamy drewno

pochodzące z Lasów Państwowych.

o prawidłowej gospodarce leśnej potwierdzone certyfikatem PEFC. Dostarczony surowiec zostaje poddany procesowi technologicznemu od okrągłej kłody po wyrób finalny, dzięki czemu mamy pełny nadzór nad materiałem na każdym  etapie produkcji.  Zróżnicowanie procesu technologicznego i sposobu montażu palet pozwala zaspokoić potrzeby i oczekiwania najbardziej wymagających klientów.


photo2

Palety Niestandardowe

Potrzebujesz palet niestandardowych, z indywidualnym projektem i charakteryzujących się najwyższą jakością wykonania – zapraszamy do współpracy.
Nie mogłeś trafić lepiej.

Co nas wyróżnia?

  • Stabilność.

  • Rzetelność.

  • Najwyższa jakość produktów.

  • Terminowość dostaw.

  • Indywidualne podejście do klienta.

Dojazd

Zobacz jak do nas dojechać


© 2024 Juro-Trans - Wszystkie prawa zastrzeżone

design by lemonpixel